Mobil Ödeme

Mobil Ödeme


Avea, Turkcell veya Vodafone cep telefonu hattınız mevcutsa eğer 7 günlük Turbobit premium yükseltme kodunuzu cep telefonunuzu kullanarak anında satın alabilirsiniz (7/24).  Ödeme onayınızdan hemen sonra Turbobit premium yükseltme kodunuz cep telefonunuza SMS mesajı olarak gelecektir.  Not: Bu işlemi yapabilmeniz için hattınızın mobil ödemelere açık olması gerekmektedir.  Cep telefonu operatörünüze ait müşteri hizmetlerini arayarak hattınızı mobil ödemelere açtırtabilirsiniz.

7 günlük Turbobit premium aboneliği için: turbo yazıp 7979'a SMS gönderiniz;
Avea Mobil Ödeme için ücret: 24.00 TL (KDV dahil)
TurkcellMobilÖdeme için ücret: 24.00 TL (KDV dahil)
Vodafone Mobil Ödeme için ücret: 24.00 TL (KDV dahil)

Turkcell kullanıcılarının gönderdiği her SMS 50Kr (KDV ve ÖİV dahil), Vodafone kullanıcılarının gönderdiği her SMS 41Kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Avea kullanıcıları için mobil ödeme servis bedeli 7979 numarasına gönderilen her mesaj için 50Kr'dur. Bilgilendirme mesajları ve Turkcell kullanıcılarının 7979'a gönderdikleri SMS'ler ücretsizdir. Mobil ödeme servisinin sunulabilmesi için üyelik kapsamındaki bilgilerinizin iş ortakları ile paylaşılması gerekmektedir.


Avea Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
TurkcellMobilÖdeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Vodafone Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu ödeme işlemini onaylayarak Turkcell Mobil Ödeme çerçeve sözleşmesini onaylamış olursunuz: https://trcll.im/sozlesme

Hatırlatma: Bu abonelik servisi iptal edilmediği takdirde her hafta otomatik olarak yenilenmektedir. Abonelik iptali için iptal yazıp 7979 numarasına sms göndermeniz gerekmektedir.


Yükseltme kodunuzu aktive etmek için;
Öncelikle www.turbobit.net adresine girip yukarıdaki bölümden Ücretsiz Kayıt bağlantısına tıklayınız, açılan ekrana email adresinizi ve istediğiniz bir şifreyi yazıp Kayıt butonuna tıklayınız, böylece turbobit hesabınızı oluşturmuş oldunuz (veya daha önceden turbobit.net üyeliğiniz varsa eğer öncelikle o hesabınıza giriş yapınız), akabinde https://www.turbobit.net/turbo/reseller sayfasındaki `After the purchase you need to come back here again and enter received code here:` yazan bölüme cep telefonunuza gelmiş olan yükseltme kodunu giriniz, böylece turbobit hesabınızı aktive etmiş oldunuz, artık herhangi bir turbobit link`ine tıkladığınız zaman otomatik olarak indirme yapabilecek ve Internet Download Manager veya diğer indirme yöneticisi programları kullanabileceksiniz. Size sağlamış olduğumuz yükseltme kodunu 1 sefer aktive etmenizden sonra bu kodun artık geçerli olmayacağını, bundan sonra sadece kendi Turbobit email adresi ve şifrenizi kullanmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.